Benzer Yazılar

Yaz ayları geldikçe arzuladığımız vücuda sahip olmak için zorlu ve sıkı diyetlere yöneliyoruz. Gün içinde sürekli acıkıyor ya da çevremizdeki lezzetlere hayır demekte zorlanıyoruz. Bu içeriğimizde sizlere günde sadece 1 pirinc yutarak nasıl tok kalacağınızı anlatacağız ve bu yöntemle gün içinde ekstra kalori almadan iştahınızı bastırabilecek ve sağlıklı bir şekilde kilo verebileceksiniz.

Yapmanız gereken ilk şey ise sabah uyandığınızda 1 adet pirinci su ile yutmak. Evet sadece 1 pirinç tanesiyle gün boyunca nasıl tok kalacağınızı düşündüğünüzü biliyoruz. Bu diyeti uygulayanlar ve sonucu görenler bulunmaktadır.

Yöntem şöyle ilerliyor, ilk gün sabah uyanıp 1 adet pirinç tanesi yutuyoruz. Otuz gün boyunca her sabah kalktığımızda bir önceki gün yuttuğumuzdan 1 adet fazla pirinç tanesi yutarak devam ediyoruz.

30 günün sonuna ulaştığımızda her gün bir önceki günden bir adet daha az pirinç tanesini mideye indiriyoruz ve ardından 1 bardak ılık su içmeyi ihmal etmiyoruz.

60 günün sonunda arzu ettiğiniz kiloya ulaşacaksınız. Bu diyeti uygularken yemek porsiyonlarınızın kendiliğinden küçülmeye başladığını ve gün içinde açlık hissetmediğinizi fark edeceksiniz. 2 ay sonunda 8-14 kilo arası kilo vermeyi başaranlar olduğunu da belirtmek zorundayız. Deneyin ve sonuçları kendi gözlerinizle görün.

Son Yazılar

Buna Benzer Diğer Yazılar